Zuchowy Turniej Sportowy „Laponia”

11 Listopada
20 listopada 2017
CHWAT 2017
29 listopada 2017
W ramach uczestnictwa w turnieju jaworznickie zuchy odwiedzą Klub Niko w Byczynie, będący placówką Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, aby zmierzyć się w sportowych konkurencjach o tematyce mikołajkowej na tamtejszej sali gimnastycznej.
Turniej rozpocznie się o godz. 10:45 i potrwa 2 godziny, w trakcie  których jaworznickie gromady będą współzawodniczyć o puchar i miano „Gromady na 6-stkę” wykonując zadania w 6 tematycznych konkurencjach.
W celu zaktywizowania kadr jednostek do czynnego udziału w trakcie turnieju organizatorzy przewidują jedną konkurencję dla członka kadry oraz konkurs dodatkowy „ZUCHkibic” dla całej gromady.
Wszystkich członków gromady obowiązuje strój sportowy (łącznie z kadrą jednostki) oraz buty zmienne.
Zgłoszenia i wpisowe:
Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 1 grudnia 2017 roku.  Zgłoszenia dokonujemy przez wypełnienie formularza na stronie https://turniejmikolajkowy2017.zgloszenia24.pl/.
Wpisowe w wysokości 5 zł / os. należy wpłacić przelewem do 4 grudnia 2017 roku na konto Hufca ZHP Jaworzno (ul. Wincentego Muchy 2, 43-600 Jaworzno):
Bank Pekao S.A.
z dopiskiem: DSZ TURNIEJ + NAZWA JEDNOSTKI
Wpłaty proszę dokonywać zbiorowo dla każdej zgłoszonej jednostki (jedna ekipa – jeden przelew).

pwd. Karol HARAF HO