Rajd Górski 2016 im. hm. Stefana Dwornickiego

„Biuro” rzeczy znalezionych
5 października 2016
Spotkanie Seniorów „Na Granicy”
22 października 2016

Rajd Górski 2016 im. hm. Stefana Dwornickiego

plakat-1Członkowie Zespołu Technologii Informacyjnej Hufca ZHP Jaworzno mają zaszczyt zaprosić harcerzy, harcerzy starszych i wędrowników naszego hufca na „Spotkanie na Szlaku”. Celem naszej wędrówki będzie Skrzyczne – najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego. Wyjazd odbędzie się 29 października o 7:10 z parkingu pod Galerią Handlową „Galena”. Powrót planowany jest na godzinę 18:00. Koszt wyjazdu to 25 zł. Ilość miejsc jest ograniczona do 34 uczestników, w związku z czym przy zapisach będzie decydować kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia zatytułowane „Zgłoszenie – Spotkanie na Szlaku” proszę przesyłać na mail tnf.cempciak@gmail.com. W treści maila proszę o podanie następujących informacji: imię, nazwisko, pesel, adres, drużyna, w odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie zapisu na rajdu bądź informacje o braku miejsc. Zgłoszenia przyjmowane są do 23 października 2016 do godziny 23:59.

Organizator nie przewiduje zwrotu pieniędzy w razie rezygnacji uczestnika z wyjazdu. Uczestnik zobowiązany jest posiadać opłacone składki harcerskie oraz widnieć w ewidencji ZHP – w przypadku nie spełnienia w/w warunków, uczestnik nie będzie mógł wziąć udziału w rajdzie. Prosimy również o wzięcie czegoś do jedzenia, przekąsek wysokokalorycznych (np. batonów), herbatki w termosie, ciepłej odzieży oraz kurtki lub płaszcza przeciwdeszczowego . W powrotną stronę istnieje możliwość zjechania ze szczytu do Szczyrku kolejką linową. Koszt tej przyjemności to 15 zł.

W razie pytań proszę o kontakt pod numerem 786 208 395 – pwd. Mateusz Cempa.

Do zobaczenia na Szlaku!

pwd. Mateusz CEMPA