Prace porządkowe w lokalu hufca

Wolontariusze WOŚP poszukiwani!
1 października 2017

Prace porządkowe w lokalu hufca

Zanim ruszą regularne dyżury porządkowe zachęcamy środowiska harcerskie (3-4 osobowe reprezentacje) do kontaktu z druhną Renią i pomocy w uporządkowaniu gratów i carów, które zalegają we wszystkich możliwych kątach. To zdecydowanie usprawni nam funkcjonowanie i stworzy więcej możliwości korzystania z lokalu hufca. Każda pomoc się przyda, druhna Renia przydzieli zadania do wykonania – oczywiście w godzinach pracy hufca (wtorek – czwartek 16.00 – 18.00).

Obiecuję, że praca środowiska zostanie odnotowana i zaliczona na poczet dyżurów w późniejszym okresie.