Komisja Stopni Instruktorskich

phm. Magdalena Mika
hm. Marta Jewuła (Mazur)

Terminy posiedzeń KSI
godz. 18:00  16.10.2017 r., 20.11.2017 r., 11.12.2017 r., 22.01.2018 r.
W celu usprawnienia pracy Komisji Stopni Instruktorskich na comiesięcznych spotkaniach, prosi się zainteresowanych o wcześniejsze zgłaszanie swojego udziału w jednej wybranej formie z niżej zaproponowanych:

– wpisanie się na tablicy KSI w hufcu,
– zgłoszenie telefoniczne do biura hufca,
– wysłanie informacji na adres: r.frankowicz@wp.pl lub jamich29@op.pl

Poniżej zostały zamieszczone dokumenty niezbędne do otwarcia próby:

REGULAMIN KARTA PRÓBY WNIOSEK

Konsultacje dla opiekunów prób na stopnie i osób zdobywających stopnie instruktorskie.

W celu ułatwienia komunikacji pomiędzy osobami otwierającymi próby na stopnie instruktorskie i opiekunami prób a członkami KSI, prosimy o wysyłanie projektów prób, wszelkich pytań i sugestii na adres e-mail: ksi.jaw@gmail.com .

Drogą mailową można umówić się na indywidualne konsultacje z członkiem KSI – w możliwie najdogodniejszym miejscu i czasie.

Wszystkie osoby planujące otwarcie stopnia instruktorskiego oraz ich opiekunów zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem Poradnik dla osób planujących zdobycie stopnia instruktorskiego