Inauguracja sezonu nawigacyjnego

22 kwietnia 2018

Inauguracja sezonu nawigacyjnego

Czuwaj – Ahoj!

W dniu 21 kwietnia 1 7 Drużyna Wodna Próbna „Smuga Cienia” uczestniczyła w Inauguracji Sezonu Nawigacyjnego, która odbyła się w Parku Śląskim w Chorzowie. Członkowie załóg wilczków i jungów wzięli udział w zawodach sportowych złożonego z różnego rodzaju konkurencji sprawdzających sprawność fizyczną śląskich wodniaków. Gratulujemy celności i zwinności i aż 2 miejsc na podium!

Dziękuję naszym harcerzom, których 12-osobowa grupa wspomogła organizatorów – Zespół Pilota Chorągwi Śląskiej w organizacji poszczególnych konkurencji.
Czekam na kolejne wodne wieści i sukcesy „kurde wiosło” 🙂