Druh phm. Władysław Wiśniewski odszedł na wieczną wartę

Komenda Hufca we wrześniu
4 września 2017

Druh phm. Władysław Wiśniewski odszedł na wieczną wartę

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Komendanta Harcerskiego Kręgu Seniorów nr 2 w Jaworznie – Szczakowej.
W wieku 95 lat odszedł od nas druh Władysław – wielki autorytet, ceniony za swą działalność społeczną w dzielnicy, uhonorowany odznaką „Za zasługi dla miasta Jaworzna”, ale przede wszystkim nasz wspaniały senior.
Ostatnie pożegnanie  druha Władysława rozpocznie się w czwartek 31 sierpnia o godz. 14.00 w Kościele pw. Św. Elżbiety Węgierskiej w Jaworznie – Szczakowej.
Wyrazy współczucia kieruje do rodziny, przyjaciół harcerzy, a wszystkich którzy znali druha Władysława zapraszam do udziału w uroczystościach pogrzebowych.